"Trzeba tę iskrę Bożej łaski rozniecać. Trzeba przekazywać światu ogień miłosierdzia. W miłosierdziu Boga świat znajdzie pokój, a człowiek szczęście! To zadanie powierzam wam, drodzy Bracia i Siostry (...) Bądźcie świadkami miłosierdzia" św. Jan Paweł II

czwartek, 26 marca 2015

Rafał. Ksiądz. Misjonarz Świętej Rodziny. Sługa

         Zastanawiałem się jak o tym Człowieku napisać... WIELKĄ LITERĄ :) I jak jeszcze? O. Rafał Ochojski jest autorem plakatu, loga na koszulkę, zdjęć w tle naszego Biegu, a będzie autorem jeszcze niejednego, co z Biegiem się wiąże. Jest kapłanem, zakonnikiem, mówią do Niego: "Ojcze!". Potrafi służyć. Poproszony o pomoc rzadko odmawia a często robi coś dodatkowo, od siebie, hojnie poświęcając swoje siły i czas. Z jego pomocą udało się dotrzeć do niejednego nieprzekonanego gimnazjalisty, ucznia szkoły średniej. A dlaczego? Bo tworzy niesamowite grafiki, które pomagają katechetom, stają się zarzewiem do rozmowy, przemyśleń, może nawet nawrócenia.
     Klikając tutaj można o nim przeczytać więcej.
            Ogromne i gorące podziękowania dla tego Człowieka się należą! Wykonał i wykonuje piękny kawał dobrej, Bożej roboty! Należy się mu nasza pamięć w modlitwie. Bóg zapłać za wszystko!
        Prosić będziemy o więcej!
Jarosław Komorowski

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz