"Trzeba tę iskrę Bożej łaski rozniecać. Trzeba przekazywać światu ogień miłosierdzia. W miłosierdziu Boga świat znajdzie pokój, a człowiek szczęście! To zadanie powierzam wam, drodzy Bracia i Siostry (...) Bądźcie świadkami miłosierdzia" św. Jan Paweł II

czwartek, 16 czerwca 2016

II Bieg do Serca w Kłodzku w rytmie 40/30/70        Bieg na dwóch dystansach, w którym uczestniczyły całe rodziny, koncert zespołu 40/30/70, modlitwa koronką do miłosierdzia Bożego - to wydarzenia, które 12 czerwca 2016 ożywiały skwer pod Mostem św. Jana w Kłodzku. Bieg do Serca tym razem wydarzył się głównie dzięki ścisłej współpracy Parafii Wniebowzięcia NMP w Kłodzku z Gminą Miejską oraz z Wodociągami Kłodzkimi, a został przygotowan w sposób profesjonalny, zapewniający bezpieczeństwo, a co najważniejsze - dużą dawkę emocji i pozytywnych przeżyć. Przełożenie dynamizmu biegu, sportu na życie wiary, czyli relację z Bogiem i ze wszystkimi ludźmi - to pomysł papieża Franiszka, a właściwie - św. Pawła. W dobrych zawodach wystąpiliśmy,  bieg ukończyliśmy, wiarę - mamy nadzieję, nie tylko ustrzegliśmy, ale rónież pomnożyliśmy.
            Na samym początku należą się ogromne podziękowania dla wszystkich, dzięki którym II Bieg do Serca w Kłodzku mógł dojść do skutku. Wśród najważniejszych osób i instytucji wymienić należy: burmistrza miasta Kłodzka - p. Michała Piszko wraz z radą miasta, prezesa Wodociągów Kłodzkich p. Waldemara Bicza, p. posła Michała Dworczyka, byłego senatora - p. Stanisława Jurcewicza, p. Zdzisława Dudę - radnego Kłodzka, Agatę i Michała Paszkowskich, Adama Pańczyka, Zarząd Staropolanki, Starostwo Powiatowe, Towarzysto im. Brata Alberta w Kłodzku i wielu innych. Bardzo dziękujemy!
       C.d.n.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz