"Trzeba tę iskrę Bożej łaski rozniecać. Trzeba przekazywać światu ogień miłosierdzia. W miłosierdziu Boga świat znajdzie pokój, a człowiek szczęście! To zadanie powierzam wam, drodzy Bracia i Siostry (...) Bądźcie świadkami miłosierdzia" św. Jan Paweł II

sobota, 5 marca 2016

BIEG DO SERCA 2016 - czyżby w trzech odsłonach?

Projekt medalu na Bieg do Serca 2016
     
               Zanosi się na to, że Bieg do Serca w roku 2016 będzie conajmniej w kilku miejscach i być może nawet w trzech terminach. A wszystko dlatego, że przeżywamy  Jubileusz Miłosierdzia a w tym czasie w sposób naturalny pragniemy przekazywać Orędzie Miłosierdzia łącząc je z ideą sportu. Pierwszy Bieg do Serca odbędzie się w Niedzielę Miłosierdzia Bożego - 3 kwietnia 2016 roku w Złotym Stoku, a organizatorem będzie ks. Józef Siemasz wraz z parafianami i sympatykami.
         Kolejny termin biegu - tego w Kłodzku zostanie podany wkróce. Wtedy też rozpoczną się zapisy. Tegoroczny Bieg do Serca w Kłodzku został przesunięty na czerwiec, kiedy to w Kościele w Polsce przeżywamy nabożeństwa czerwcowe i modlimy się Litanią do Najświętszego Serca Pana Jazusa. 
         Już dziś prosimy o pomoc w organizacji Biegu do Serca; pracy jest wiele, a ochotników mało. Dlatego zapraszamy osoby kreatywne, pracowite, oraz mające możliwości zaangażowania się na rożnych polach "walki" o kształt tegorocznego Biegu.
Jarosław Komorowski

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz